Opublikowano:

Świat jest inny odc.85 – A gdzie są dowody ?

Świat jest inny odc.85 - A gdzie są dowody ?

36 komentarzy do: „Świat jest inny odc.85 – A gdzie są dowody ?

 1. Dziękuję Wam Tagen za film oraz serdeczne podziękowania Doktorowi Jerzemu Jaśkowskiemu!

 2. JA DALEJ PROSZĘ I PROSZĘ O LINKI, KOPIE DOKUMENTÓW CZY INNE ŹRÓDŁA POD FILMEM. Bo ja to wiem, czytałem. Ale jak wysyłam linka znajomym to "skąd masz pewność, że mówi prawdę"…. I jeśli będzie to spełnione, bo wystarczy raz przygotować 15-20 linków do dokumentów, zdjęć badań, do innych źródeł wpłacę darowiznę, bo wtedy jest praca wykonana jak są dowody,rezultaty. Proszę i dziękuję. A potem kopiować pod każdy następny materiał i po problemie!!! A będąc wiarygodnym zyskujecie widzów, wpłaty i kula śniegowa się toczy dalej. Roboty na 30 min.

 3. Szanowny doktorze, szanowny Panie Jerzy , można Pana słuchać i słuchać – wielkie serdeczne dzięki dla Pana za każdy film , za wszystkie madre słowa i wiedzę – wszystkiego dobrego dla Pana .

 4. Prawda ma zawsze utrudnione "przebicie".

 5. Ja już stosuję od 2 lat pasty bez fluoru i nie mam problemu ani z nadwrażliwością ani z kamieniem itp , coś jest na rzeczy

 6. P. Dr. Aby jak najdluzej byly te odcinki

 7. Wszelkie logiczne i fachowe argumenty nie trafiają do decydentów , zasrańców, którzy mają zadanie do wykonania narzucone tym pajacom, aby niszczyli polski naród, szczególnie dzieci.Niedługo, pewnie, wprowadzą eutanazję, jako "akt humanitarny" dla zgładzenia polskich emerytów, darmozjadów. Pozdrowienia dla szanownego Pana doktora.

 8. Dziękuje panie doktorze!

 9. Serdeczne podziękowania. Pozdrawiam.

 10. Ukraińcy i inni przybysze są w Polsce nietykalni. Antypolska zmiana dba o to skrupulatnie. Dziękuję za odkłamywanie sfałszowanej rzeczywistości medycznej. Pozdrawiam.

 11. Dlatego sie nie szczepi nachoodzcow bo my jestesmy do anichilacji, a nachoodzcy to nowa szlachta.

 12. No tak Panie DOKTORZE ale Polacy zostali sprzedani chyba żydom bo Morawiecki okazał zdziwienie że mówimy o Polsce jako państwie a mamy właściciela jak Niemcy S.A. czyli własnością korporacji.Idiotyzm działań społecznych i gospodarczych komuchów teraz z PiSu gdzie
  są ciągle złodzieje i zdrajcy okrągłostołowy sugeruje że chca
  Polskę zadłużyć nieodwracalnie
  utrzymując Żydów w USAelu i IsRaElu pół miliarda miesięcznie,
  czy stawiając muzea teatr żydowski wcześniej rozkradziony vide Tencer Golda,odnawiając za setki milionów cmentarze gdy polskie się wala .A obdarowują tak "ludzi" których nie ma w wykazie nacji zamieszkujących w Polsce. Okradaja Polskę jak w Starożytności Rzym a wcześniej Egipt z bandyta Mojżeszem.

 13. Władze medyczne w Polsce traktują nasz Naród gorzej jak bydło! Komuna im z duszy jeszcze nie wyszła. Panie profesorze im sie wogóle nie chce uczyć ani czytać bo Naród od nich nie wymaga. Ja po każdym szczepieniu moich dzieci obserwowałam stan otępienia, a wnuk choruje na przewlekły stan zapalny ucha środkowego.

 14. Nawet za socjalizmu byliśmy lepiej traktowani ! Pozdrawiam serdecznie

 15. zamiast hiszpanskiej grypy, była tylko hiszpanska inkwizycja.

 16. rozumiem ,ze szczepionki są złe tak???

 17. Wedlug mnie, troche za duzo jest w przestrzeni programow o zdrowiu, natomiast malo o fizyce kwantowej.

 18. My mamy wszyscy chorowac, byc pedalami, kupowac leki i zdechnac grubo przed emerytura! I kurwa zrobic wreszcie miejsce Zydom !

 19. W Syrii szczepili niedawno masowo dzieci na Hainego Medina…i maja po tym makabryczne ilosci chorych zaszczepionych dzieci…chorych na Hainego Medina

 20. Trochę nielogiczne z tym nie przyjmowaniem do przedszkola, kogo mają niby zarazić skoro inne dzieci są zaszczepione…

 21. Zrzeszyć się w organizację pozarządową, zrobić zbiórkę pieniędzy i wydawać własne naukowe pismo i tak zaczynać.

 22. Nie tylko w medycynie, ale i w innych dyscyplinach naukowych narasta w Polsce od wielu już lat po sławetnej Balcerowiczowskiej transformacji zwyczaj publikowania prac naukowych niemal wyłącznie po angielsku, aby było więcej punktów dla tychże pożal-się-Boże uniwersytetów (i  zatem więcej pieniędzy z budżetu państwa dla uniwersyteckich kolesiów, czyli klik uniwersytetami zawiadujących), których nazwy nie zawsze są zgodne z tradycyjną definicją uniwersytetu.

 23. Fajna grafika początkowa.

 24. Pamiętam kropelki Wit d3 które podawałam moim dzieciom szacunek dla Pana Panie Dr

 25. P.Smają dzis 42 i 40 lat są zdrowi nie znają lekarzy

 26. Serdecznie pozdrawiam Pana, człowiek naturalny

 27. Dzisiaj w radiu 1. Zaczęły się reklamy z GIS I reklamę szczepionek na grypę… zaczynają truć Polaków!!

 28. Szczepienia-duzy zysk dla korporacji !!! Lekarze maja profity od kazdej szczepionki !!!

 29. w lipcu na Śląsku Pan był? ale gdzie kiedy ?

 30. nie wdraża sie usilnie i sktecznie odpowiedniej prewencji w róznych dziedzinach bo lepiej robic kase na sprzedazy roznych produktów niz zapobiegać ":)".a stare porzekadło mówi,ze "lepiej zapobiegać niż leczyć"….

 31. ….słyszałam,ze wapń przyswajalny jets najlepiej z przetworzonego mleka np. sery?

 32. ……a palaczom tytoniu nie zmniejsza sie zasiłków….

 33. O powikłaniach podczas stosowania hormonalnych tabl.antykoncepcyjnych też jest cisza w środowisku ,że już nie wspomnę o dopuszczeniu do sprzedaży BEZ RECEPTY leków zawierających SILDENAFIL ("na potencję"),którego stosowanie u niektórych osób może zakończyć sie nawet ŚMIERCIĄ….

Dodaj komentarz