Opublikowano:

Świat jest inny odc.76 – Konie trojańskie

Świat jest inny odc.76 - Konie trojańskie

27 komentarzy do: „Świat jest inny odc.76 – Konie trojańskie

 1. Moje ulubione "radio",merytorycznosci,madrosci,fenomenalnosci-z takimi autorytetami Damy Rade-zmienic ten chory system.Trzymajmy sie wszyscy razem-to na sila=Nasza Jednosc!Madrosc-to potegi klucz -DZIEKOWAC NIE PRZESTANIEMY!!

 2. Polska jest takze FIRMA ! Niemcy tez!! i inne kraje na swiecie. na Gieldzie Nowoyorskiej licytowana!!! od tego czasu 1989 roku wszyscy w Polsce maja numerubezpieczeniowy (chyba tak sie to nazywa) i od tego czasu wykupuja Polske prywatni bandyci!!!!!! oni tych pieniedzy nie wypracowali- bylo by to niemozliwe! oni- bandyci te " pieniadzie" wydrukowali!!!!! wy wiezycie bardziej w pieniadz anizeli ludziom ktorzy wielka BANDE nakryli!! i tutaj jest problem! jezeli sie wszyscy w Europie nie zjednocza-porozumieja, to nas zgladza! Jan Pawel – papierz takze mowil o nowym porzadku na swiecie!!!! to satanisci! od setek lat nas sciemniaja! obudzcie sie wreszcie! zanim z nas calkowicie zrobia-NIEWOLNIKOW/ 40% pieniedzy idzie zawsze do watykanu:)- bogaci zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 1. Prawda wyzwala tych, którzy chcą być wyzwoleni (i są na to gotowi).
  2. Niegotowym wydaje się, że wciąż mają na to niewiadomo ile czasu – mylą się, najczęściej czasu mają mniej, niż gotowi.
  3. Strach przed prawdą to domena ofiar programowania i kontroli umysłu, zbyt głupio-dumnych, by się do tego przyznać przed samymi sobą i coś z tym zrobić w pierwszej kolejności.

 4. Dziękuję za poświęcony czas. Pora na kolejna książkę. Bardzo cenna wiedza.

 5. Dzięki Szanowny Panie Doktorze Jaśkowski za prawdę! ❤💋

 6. 😊 Nowa roślina!

 7. KILKA LAT TEMU , DUZO OSOB JUZ W TAKIM WYSOKIM WIEKU ,, CHOROWALO NA ALCHCAIMERA , JAK KIDYS CHYBA NIE BYLO TAKICH SZCZEPIONEK , SKORO TAKIE OS. W WIEKU 70, 75 ZACZELO CHOROWAC , TO Z KAD SIE TO WZIELO ????

 8. A co Pan doktor sądzi o raku jajnika.Jak wiadomo nie ma testów przesiewowych, giagnostyka jest straszna, rak jajnika daje nie swoiste objawy takie jak wzdęcia, częste odbijanie i ogólnie wczesne objawy raka jajnika to objawy żołądkowe. Co Pan doktor o tym myślii czy coś się może zmienić w kwestji lczenia tego właśnie raka ?

 9. NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani – to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy!
  Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów.

  Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. (Bez tego angażowanie się w partie wolnościowe będzie tylko dalszym marnowaniem energii na pływanie w tym szambie)
  Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń – zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną – dokonamy tego!
  Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) oraz "długi żydów"* i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj – do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu.
  Wtedy będziemy też mogli skorzystać z naszych ogromnych bogactw naturalnych, ponieważ zostaną unieważnione umowy ich sprzedaży przez nielegalną III RP.

  Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni – może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafili wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać!

  Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin!
  Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu!
  Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy – ruchomych celów!

  WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka – Ciebie!
  W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu – Wolnych Ludzi!
  To bardzo proste i łatwe! 🙂
  Zacząć możesz od podsuwania tego tekstu innym, oni tylko potrzebują właściwego impulsu.

  *"długi żydów" – to niespłacane przez ostatnie kilkaset lat długi zaciągnięte przez żydów (między innymi na nieruchomości, które próbują wyłudzeniami i matactwami odzyskać) w wysokości aktualnej 17,9 biliona złotych!
  Płaczcie żydy i płaćcie, bo wam to getto w Palestynie zajmiemy i sprzedamy Arabom za pół ceny!
  Rozliczymy was po żydowsku, żebyście nam przypadkiem antysemityzmu znowu nie zarzucili!
  .

 10. nie mamy nad nimi żadnej kontroli stanie się co ma się stać.

 11. Dla chcących się "uwolnić" kilka rad: wyłączyć telewizję, zrezygnować z cukru, zacząć pić wodę ze źródeł, zacząć jeść tylko potrawy przygotowane we własnym domu i z własnych warzyw i mięsa ewentualnie kupionych u rolnika, za zaoszczedzone pieniądze kupować książki i je czytać i żyć spokojnie. Najważniejsze wyciągnięcie maksymalnie dużo pieniędzy z konta, płaćcie tylko gotówką najlepiej polskiemu rolnikowi, przestańcie chodzić do supermarketów, itd. Wiadomo że gdy zrobi tak jedna osoba " system" tego nie odczuje ale jeśli zacznie tak robić 10 tys osób i więcej wtedy banki stracą swoją stabilność, markety (mam nadzieję że się zamkną) odczują na najszybciej.

 12. Płacimy 20 miliardów na walkę z globalnym ocipieniem…

 13. 10.07 g.17.36, a więc 1 dzień i ponad 23 tys. wyświetleń. To wynik zaufania do PANA DOKTORA !!!

 14. Lapka w gore i ogladamy 🙂 👍👍👍

 15. Pozdrawiam serdecznie!

 16. Panie Doktorze co pan wie o Delbecie masowo podawanej w wojsku do lat 90 .

 17. JAKI plan działania dla nas, lub jednostek aktywniejszych bo chyba raczej na nie, niż tłum można liczyć..co robić aby dokopać żydowskiejQrvie

 18. I znów gadanie o mitycznych nieoznakowanych samolotach. Jak pan doktor takowe widuje, to niech zrobi zdjęcie na potrzeby materiału. Zyskałby na wiarygodności (albo i nie).

 19. Ja nie bardzo rozumiem jedną sprawę może ktoś mi wyjaśni kto się zna na tym? Otóż w jaki sposób można zrobić szczepionkę na raka, skoro nie wiadomo jak zrobić lekarstwo na raka??? Skoro nie wiemy jaka jest jego przyczyna, bo gdybyśmy znali przyczynę a nie jedynie domniemywali o wielu różnych przyczynach, to byśmy już dawno mieli lekarstwo. Skoro nie ma lekarstwa – a przecież oficjalna wersja głosi, że nie ma i że leki alternatywne są bzdurą – to skoro nie ma lekarstwa to znaczy że nauka nie zna przyczyny. Bo bez poznania przyczyny problemu nie da się znaleźć rozwiązania. Nie jest to możliwe. I dodatkowo duża część nauki twierdzi, że rak ma podłoże genetyczne a nie potrafimy znalezc genetycznego lekarstwa wymieniając wadliwe geny na prawidłowe no to w jaki sposób można uodpornić się na własne wadliwe geny??? Które są, jak twierdzi oficjalna nauka niezmienne, i nie można ich np naprawić myślą, medytacją itp? Skoro nie można ich naprawić lekarstwem genetycznym, którego nie ma jeszcze to jak można naprawić te geny szczepionką??? Co, szczepionka wymienia złe geny na dobre??? Jak można zrobić szczepionkę, skoro nie wiemy czy jakaś konkretna choroba na którą robimy tą szczepionkę ma przyczynę genetyczną czy inną czy też 3 przyczyny albo 30 przyczyn?

 20. wiadoma nacja stoi za tymi eksperymentami medycznymi ,na polskich dzieciach!!!

 21. def: szczepionka- rodzaj broni biologicznej działającej z opóżnieniem. Pierwszy raz zastosowana przez Amerykę w Europie a jej skutki nazwano hiszpanką.

 22. !!! Skutki natychmiastowe !!! dziewczęta w Meksyku !! http://www.youtube.com/watch?v=2l8CvGq9R2A

 23. Znakomite przygotowanie merytoryczne dr Jaskowskiego powala wszystkich „ekspertów” szczepionkowych.

Dodaj komentarz