Opublikowano:

Świat jest inny odc.74 – Globalna inscenizacja

Świat jest inny odc.74 - Globalna inscenizacja

27 komentarzy do: „Świat jest inny odc.74 – Globalna inscenizacja

 1. Z góry dziękuję za genialny odcinek! Zapowiada się interesująco – temat na topie… ŁAPKA W GÓRĘ 🙂

 2. Te informacje jedynie potwierdzają, że rządy i korporacje są zarządzane przez niebezpiecznych psychopatów

 3. Polityka, zrównoważonego rozwoju, klub rzymski, agenda 21, Bill Gates na temat szczepionek!

 4. Czy nie trzeba pod sad tych oszustów? Za masowe okaleczanie i zabijanie ludzi.

 5. Może szybko zaszczepić żołnierzy amerykańskich okupujących Polskę?

 6. Panie Doktorze mówi Pan dużo o historii, proszę coś powiedzieć na temat Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego i II RP- czy mówi prawdę – jest tym prezydentem, czy jak to jest z Pana punktu widzenia

 7. Mój mąż po szczepionce przeciw grypie prawie się znalazł na drugim świecie. To była jego pierwsza i ostatnia szczepionka. Nigdy więcej! !!

 8. Pare lat temu moj szef zmarl w miesiac po szczepionce na grype. Rak watroby! Wczesniej nie wiedzial,ze go ma.

 9. Można ominąć szczepienia nowonarodzonego dziecka?

 10. Pozdrawiam i życzę zdrowia

 11. Polacy mają wymrzeć u mnie w bloku co drugie mieszkanie na sprzedaż , średnia wieku na osiedlu 60 lat.

 12. Ja właśnie dzisiaj leże już tylko w łóżku i nawet nie mogę się przetoczyć na drugi bok po szczepionce na odrę różyczkę …dostałem ją w latach 76 – 78 . Po podaniu straciłem przytomność potem już nie byłem tym samym dzieckiem . Teraz lekarze sami nie wiedzą do końca co mi jest , wymyślają takie choroby że trudno je powtórzyć nawet z kartki od SM do neuropatia rozległa oraz syryingomyelia i hypertriglicerydamelia (masakra) To są właśnie efekty dzisiejszej bigpharmy i doktorów mengele .Nie łudźcie się …3 wojna światowa już dawno trwa

 13. Bydło urzędnicze czy z małpiarni na Wiejskiej NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY. Ma nasze pieniądze. Więc i tak my! zapłacimy za wszystko…

 14. Świetna robota Panie doktorze ! Myśleć i jeszcze raz myśleć ludziska, bo wymrzemy na własne życzenie !

 15. Co z tego, że coś wiemy jak nic z tym nie możemy zrobić, żeby zaszły zmiany ? Taka wiedza jest bezużyteczna, bo niepraktyczna.
  Ludzie wolą oglądać Justina Biebera i ,,Rolnik szuka żony'' 🙂

 16. znajoma zaszczepiła dziecko i paraliżu dostało nie chodzi

 17. Witam i pozdrawiam wszystkich .

 18. Panie Jerzy bardzo dziękuje za wiedzę życzę 200lat życia.

 19. Przy zatruciu podwojnego agenta pieresza Na miejscu byla policja I policjant udzielajac pierwszej pomocy zostal sparalizowany tak jak I ofiary… I drugi policjant wezwal sluzby chemiczne…. Mieszkam w anglii I ten policjant ktory udzielal p.p. Chyba z miesiac byl w spiaczce.

 20. Gdyby tak ktoś przeżył epidemię czarnej ospy czy dżumy i zobaczył ogrom tragedii, to by prawdopodobnie zmienił zdanie odnośnie szczepionek…

 21. Katastrofa kolejowa cystern przewożących chlor z ZSRR do NRD miała miejsce w 1989 roku w samym Białymstoku a nie w 1981 pod Białymstokiem .Niby szczegół ale jednak istotny. Inna sprawa ze komuchy trzymały tą informacje w ukryciu przed obywatelami i nikt nie zarządził ewakuacji nawet w momencie stawiania cystern na szyny.

 22. Czy Pan Jerzy ma być gościem w Rzeszowie 16 czerwca?

 23. Ja jak kiedyś byłem w ośrodku zdrowia i zaczol zadawać pytania lekarce na temat szczepień to siadła na mnie jak bym ją wręcz uderzył między innymi zapytałem się jak to jest z tym stosunkiem masy ciała dziecka a dorosłej osoby do wszczykniecia danej szczepionki to powiedziała mi że nasuchalem się głupot na internecie że to niema żadnego znaczenia uśmiechnęłam się i zakończyłem rozmowę z nią bo ta rozmowa wyglądała tak jak bym kopał się z koniem. Dodam jeszcze że w jej gabinecie wszędzie zdjęcie jej i jej rodziny jak się szczepią ? zapewniała mnie że to bezpieczne że ona szczepi swoje dzieci i wnuki.

 24. Panie Doktorze! Jak zwykle świetny materiał! Proszę nie ustawać! I małe pytanie: w której dokładnie szczepionce przeciw grypie jest rtęć? Czy może chodzi o glin?

Dodaj komentarz