Opublikowano:

SciFun dostaje lanie od płaskoziemców!

27 komentarzy do: „SciFun dostaje lanie od płaskoziemców!

 1. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 2. Najzabawniejsze jest to że sanjaya i murphy są pod postaciam które nie akceptowały nauczycielki i nie chcieli szkoły. A scifun pod postacią gorliwego ucznia chcącego dowiedzieć się wszystkiego o otaczającym go świecie

 3. Cholera czasami nie wiem czy ten kanał to dla jaj czy na serio…

 4. Pracowałem kiedyś z człowiekiem, który często mówił mi o płaskiej ziemi. Używał przy tym logicznych argumentów. Żeby je odeprzeć musiałem się postarać (poszperać wcześniej w swoim archiwum i w Internecie). A i tak nie zgadzałem się z nim. Nie wiem czy go odwiodłem czy poddałem w wątpliwość jego przekonania, ale dzisiaj uznaje, że miał dużo racji. Jego argumentacja opierała się na logice i obserwacji tego co widzimy i czego doświadczamy w sposób bezpośredni, a moja na tym co wyczytałem w książkach i co pokazano mi w mediach.
  Niech każdy odpowie sobie sam na pytanie kto miał rację?

 5. Scifun i jego brat AdBuster są żydami pochodzenia ukraińskiego

 6. Nie zgadzam się z i z teorią płaskiej Ziemi i z teorią kulistej Ziemi. Ziemia ma kształt torusa, bo się rymuje z "anusa".

 7. Dobrze pokazane. Scifun to takie dziecko, które jedyne co potrafi, to się wymądrzać i nie posiada jeszcze życiowej wiedzy i doświadczenia.

 8. Ej ale tak obiektywnie patrząc to tamten człowiek złamał prawo ,ponieważ podniósł rękę na nie swoje dziecko ?? Czyżby sanjaya promował łamanie prawa ?

 9. A może użyć prawdziwych dowodów i kontrargumentów niż montować nic nie wnoszące filmiki?

 10. Nie dość, że sam się ośmieszasz, jako niedouczony, to się jeszcze pokazujesz, że nie tolerujesz tych którzy nie wierzą w płaską Ziemię. Bardzo ładne posunięcie. Brawo

 11. Od kiedy internet stał się czymś więcej?

 12. Przykre i straszne zarazem. Podobno "Jasna strona mocy działa bez przemocy" a tu jawne zachęcanie do przemocy. Żadnych argumentów tylko zabobon i przemoc. Pozdrawiam i życzę "zdrowia umysłowego".

 13. haha dziecko więcej o świecie wie

 14. +SciFun i co teraz agencie?

 15. No cóż, tego się nie spodziewałem.
  Stworzyłem ten filmik chyba w nieco innej intencji, niż ta z którą zamieścił to Sanjaya na swój kanał. xD

 16. No po prostu Debile, mówicie że wszystkie zdjęcia Nasa są podrobione. A skoro jesteście tacy oświeceni to podajcie chodź jedno zdjęcie tej waszej kopuły. Potykacie się o własne błędy. #TeamSciFun

 17. Ciągle czekam na wyjaśnienie jak na płaskiej ziemi dochodzi do zaćmienia słońca i zaćmienia księżyca.

Dodaj komentarz