Opublikowano:

Rody Krwi odc.26

Rody Krwi odc.26

35 komentarzy do: „Rody Krwi odc.26

 1. Super pozdrawiam i zamieniam sie w sluch😉

 2. Super! Cala prawda o anatomii I flzjologii.

 3. Długo nie mogłem się przełamać , no ale dziś Pan wymiata i potwierdza moją drogę myślenia , ufff czuję się uratowany !

 4. Ale ropa nie musi być pochodzenia organicznego. Rosyjska teoria pochodzenia ropy naftowej mówi, że jest ona pochodzenia mineralnego.

 5. Taka wiedza powinna być podstawą nauczania w szkołach. Dziękuję Panom Emilowi i Mariuszowi, pozdrawiam i do następnego razu 😊💕

 6. PIEKNIE DZIEKUJE !!!!!!!!!!

 7. Pan Emil wymiata ponownie!!! Dziękuję!!!

 8. Wspaniały wykład Pana Emila. Może ta tak potrzebna zmiana myślenia i etyki oznacza przejście Ludzi na wyższy "level"?
  8:55 Te i i inne "tabu" musi być zmienione, ponieważ ma tak niszczące konsekwencje dla ludzi (i powoduje taki wzrost produkcji "luszu").
  Przed Emilem Piaseckim wielu "profesorów" powinno "rozwijać czerwony dywan".

 9. P. Mariuszu książka dojdzie, paczki z Polski do Stanów idą od miesiąca do dwóch (priorytet), a zwykłe do trzech miesięcy, a nawet dłużej. Ze Stanów podobnie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Pozdrawiam

 10. Dzieki Panowie za kolejny istotny puzzel do tej wielkiej ukladanki, pozdrawiam

 11. Taka fajna seria a cieszy! Dzieki!

 12. Grzegorz Skwarek mowil ze kiedys mezczyzni wyczuwali instynktownie ktora kobieta bedzie odpowiednia partnerka i matka ale dzis zatracili go bo wystarczy ze kobieta ufarbuje wlosy czy podda sie operacji plastycznej i juz obraz jest przeklamany..

 13. Panowie jak zwykle…Super program!!!! Dziekuje i serdecznie pozdrawiam!!!!

 14. Co za wiedza,pełen podziw Pana wiadomosciom,mądrego spojrzenia na życie,ludzi,naukę i taktowne podejście do wszystkiego co ludzkie.Pozdrawiam.

 15. Chłop pańszyżniany to nie ludność folwarczna

 16. Zakończenie 😀na medal😁

 17. Jak było by cudownie gdyby ktoś wpadł na pomysł akcji :"SPRAWA ATOMU-w każdym domu! " i udało by się przekonać wydawnictwo do wznowienia , a YT-owe kanały zajmujące propagowaniem nauki by to rozgłosiły.

 18. Jak można poznać swoje kosmiczne imię?

 19. 30:00 a może więcej takich poleceń?

 20. do Pana autora mam goraca prosbe o przekazanie rozmowcy ze jest prawdziwym mistrzem i ze kazdy odcinek jest na wage złota.

 21. Gdzie moge znalesc rzetelne informacje na temat diet dla poszczegolnych grup krwi? Jak rozumiem to co nam sie wmawia wcale nie ma przelozenia na stan faktyczny bo wplyw na to maja antygeny…

 22. Dziękuję za tą wiedzę!
  Jak fajnie,że jest jednak sporo ludzi interesujących się czymś innym, odkrywczym, a nie papka serwowana dla jeszcze większego ogłupienia ludzi!

 23. Wyśmienicie jak zawsze

 24. Jak sprawdzić swoje kosmiczne imię ?

 25. ja jak zjem 100 gram orzeszków ziemnych naraz to pierońsko przyspiesza mi metabolizm etc i czuje się jak bym wypił ze 3- 4 redbule

 26. Panie Emilu ma Pan fantastyczny blog Rody Krwi na Tagen Tv ogldadam ten blog zawsze z wiekim zainteresowaniem pozdrawiam Pana I prowadzacego ten blog.

 27. Panie Emilu czy mozna cos o diecie frutarianskiej prosic…

 28. Książkę, w której zamieszczam temat. "Secretny urok zabójcy" można nabyć. https://ridero.eu/pl/books/niewidzialna_transfuzja_2/

 29. Wysłuchałam każdego wykładu…słucham ,uczę się wyciągam wnioski, … chłonę tę niesamowitą wiedzę… dziękuję Stwórcy z p.Emila z takim darem wypowiedzi , swobodą przekazu…bo jest wielu ludzi , którzy posiadają wiedzę ,lecz nie jest im dana możliwość , interesującego , logicznego* wysłowienia* się
  Z serca pozdrawiam czekam na cd. 🍀☀️♥️

 30. Wszystkie 9 częstotliwości Solfeggio (528, 852, 285 || 639, 963, 395 || 741, 174, 417) – doskonały krąg dźwięku – rozłożone są wg modelu atomu pana Michała Gryzińskiego <<elektrony poruszają się po trajektorii, którą Gryziński nazwał radiolą (kąt 120 stopni)>>.

  Wychodząc od tego poznajemy sekret liczb 3, 6, 9, 12 – o których mówił Nicola Tesla. Cyt.: "Jeśli chcesz znaleźć tajemnice wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”- Nikola Tesla.

  Pozdrawiam!

 31. Ja sama wśród znajomych znam conajmniej 10 przypadków że jako małżeństwo starali się kilka lat o dziecko a po rozwodzie z nowym partnerem szybciutko kobieta zachodzila w ciążę. Nigdy nikt tego nie badał, zawsze tylko słyszałam że widocznie nie dane im było mieć dzieci….

Dodaj komentarz