Opublikowano:

Rody Krwi odc.19

Rody Krwi odc.19

21 komentarzy do: „Rody Krwi odc.19

 1. Pamie Emilumam pytanie….co Pan mysli o Anastazji

 2. Dziekuje za dzielenie sie wiedza.Pozdrawiam

 3. To ieprawda, że coraz mniej osób Pana słucha. Nie każdy z nas pomyśli o zalajkowaniu odcinka, czy o pozostawieniu komentarzy. Ja z ogromną niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek, a kiedy się kończy, czuję niedosyt i rozczarowanie, ze to już wszystko na dzisiaj. Dziękuję serdecznie za te wszystkie niesamowite informacje i za chęć dzielenia sie z nami swoją wiedzą.
  Pozdrawiam i proszę o więcej i wiecej 🙂
  BożenA

 4. Jak zawsze super.. ciągnijmy te rozmowy jak najdłużej.. dziękuję i pozdrawiam Pana Emila oraz Pana redaktora Tagen, najlepszego z najmądrzejszych kanałów na YT ! 😉

 5. Cudna wiedza :)) Pozdrawiam:)))

 6. Panie Emilu brawo Tak trzymać

 7. Bronisław Kuś
  Ludzie wolą obejrzeć bezmyślnie bzdurny program TV. A bierze się to stąd, że jesteśmy ludźmi tylko w 5 %.

  10 godzin temu
  1

  Mirosław Król
  )elimor2p( 2%0, innym w a 5%2, że, artykułów kilku w Czytałem

  2 sekundy temu" .
  Błąd ze strony "internetu" .
  Czytałem w kilku artykułach, że ludzkości w człowieku jest 2,5%, w innym 0,2%.

 8. Panie Emilu, wikipedystą może zostać każdy. Pan również. Żeby utworzyć hasło, nawet nie trzeba na Wikipedii ani rejestrować się, ani logować. Natomiast inną sprawą jest to, czy administratorzy Wiki, takie hasło zaakceptują.

 9. W Rzeszowie można zrobić sobie badanie LEWIS 😉

 10. zaczął Pan coś mówić o tym seksie. Z tego co Pan tutaj powiedział to wygląda, że jest Pan za tym żeby panowała pełna wolność seksualna? bo rozumiem, że Pan krytykował monogamie? i krytykował Pan "wstrzemięźliwość seksualną" do odnalezienia tej/tego jedynego? zaczął Pan mówić o potencjale energetycznym przy orgazmie ale czy takie "to tu to tam" jest rozwijające duchowo? czy to buduje potencjał duchowy człowieka? coś mi nie pasuje to co Pan tutaj wtrącił .. lub źle zrozumiałem.

 11. człowiek to nie masa biologiczne !!!

 12. Złóż dłonie w piąstki i połącz je….to jest wielkość czyli pojemność twojego żołądka. Wypełniaj go 1/3 jedzonko, 1/3 woda. 1/3 powietrze. I wystarczy.

 13. Dzień dobry, bardzo ciekawe informacje, w pigułce, dla poszerzenia wiadomości trzeba samemu się postarać i dobrze;
  Zainteresowała mnie informacja o secretorze i non-secretorze, poszukałam zaleconej książki, jest droga, ale znalazłam ciekawą pozycję pt. "Niewidzialna transfuzja" autora Wahe Guru Singh ( natychmiast ją kupiłam jako e-bok), której treść dokładnie opisuje to co Pan mówi, może ktoś skorzysta.
  W rodzinie jest osoba z diagnozą SM, co wymusiło poszukiwanie wszelkich informacji o przyczynach tej choroby, znam badania przekazane przez P. Jerzego Grzeszczuka (o haptenach..), jednak jest jeszcze coś dodatkowego, co powoduje choroby immunologiczne i ich postępowanie. W powracaniu do zdrowia istotną rolę spełnia świadomość , myśli, które kierujemy na uzdrowienie..dla świadomych tego.
  Panom Emilowi i Mariuszowi dziękuję za przekazywanie wiedzy, każdy wybierze coś dla siebie.

 14. Rozmowy z Panem Emilem są bardzo pouczające. Pozdrawiam.

 15. dziękuję za kolejny odcinek pozdrawiam 0Rh- 🙂

 16. panie Emilu ,jest Pan fantastyczny. Dziękuję.

 17. Uwielbiam te wykłady ale czasami do rzeczy plissss 😉😂

 18. Człowiek Encyklopedia ,a moze jakis inny rowniez ciekawy temat ,bo widze ze wiedza ogromna.

 19. Panie Emilu ale ludzie tworzą system i to ludzie wykorzystują w tym systemie ludzi dla zysku innych ludzi . Kiedyś postęp służył ludzkości a teraz postęp jest po to żeby ludzie którzy wymyślili system mogli się bogacić w nieskończoność .

 20. Panie Emilu , bardzo lubię słuchać Pana , wszystkie odcinki są ciekawe 😀pozdrawiam Panów serdecznie 😀

 21. Witam pozdrawiam Pana Emila i prowadzącego .☺Super program wszystkie odcinki z uwagą słucham i dziękuję za wiedzę .Czy można się z panem Emilem jakoś skontaktować pozdrawiam ☺☺☺☺☺

Dodaj komentarz