Opublikowano:

Przygotowania do zimy. Zamykamy brzoskwinie do słoików, a w zimie będzie jak znalazł :)

8 komentarzy do: „Przygotowania do zimy. Zamykamy brzoskwinie do słoików, a w zimie będzie jak znalazł :)

  1. Szanuję. 😀 Eh u mnie są ciągle cmentarniacy i alkohol. 🙁

  2. Ale gotowane na ogniu w słoiku nie sa już surowe

  3. Ja ostatnio wchodzę do marketu a tam w słoikach cytryna w occie. Serio.

  4. Super ja z zona też duzo słoików zrobilismy. Ogorki kiszone wczorej otwieralem ach…. poezja co za smak wyobrazcie sobie. Wczoraj buraki juz do skrzynek wkladalismy choc wszyscy mowia ze za szybko.Sądzę ze już pora na buraki co wy na to? A i dzis zamawiam kapslownice z kapslami bedziemy zamykac soki z jabłek w butelkach od bro wara.Ciekawe czy sie uda.

  5. Terpentyna balsamiczna naturalna jest interesujaca jako antybiotyk, odgrzybiacz i do usuwania pasozytow. Uzywa sie po kilka kropelek 1- 4 razy dziennie zaleznie od celu na miod albo olej jakikolwiek naturalny. Pisze to zwiazku z tym,ze coraz wiecej antybiotykoodpornych zakazen i pogloski o przygotowywanej zarazie w europie, po to zeby wprowadzic obostrzenia w podrozach i stan wyjatkowy i ukrocic wolnosc s necie przy okazji i w nocy zwinac niektorych intenateutow. Praktycznie przydalyby sie tez maszyna do wytwarzania ozonu albo woda utleniona do spozycia i antybiotycznie dzialajace ziola i nalewki i olejki, gdyby do jakiejs zarazy doszlo. Na taka ewentualnosc potrzebne sa zapasy jedzenia i wody na 6 tygodni, bo wtedy nie wolno opuszczac domu.

  6. Dr Jenifer Daniels podaje dawkowanie terpentyny. Zywice drzew byly stosowane w roznych tradycyjnych sp leczniczych jako antybiotyki i odgrzybiacze.

  7. Sanjaya w formie, pozdrawiam Jasną Stronę Mocy.

Dodaj komentarz