Opublikowano:

POLSKA SPRZEDANA! Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim NWO (Z ARCHIWUM JSM)

13 komentarzy do: „POLSKA SPRZEDANA! Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim NWO (Z ARCHIWUM JSM)

  1. Mocny filmik nawet do glabow przemowi

  2. Wiecie co mnie bawi jak Sanjaya was w dupę dyma. Dlaczego twierdzi ,że ziemia jest płaska i szkolnictwo to szkodnictwo, ponieważ ludźmi nie wykształconymi lepiej się steruje, a jak taki nieuk uwierzy w naleśnika to wszystko mu można wcisnąć. Zapraszam do chamskiej dyskusji szczególnie Słowiankę i Edka pro oraz innych pelikanów.

  3. Jesteście wysłannikami Hitlera? Co macie do żydów?

  4. Jeden z najlepszych materiałów jakie zrobiliście. Trzymajcie się ciepło i zdrowia dla Was <3

  5. Boże jaki to smutny film :/

  6. To już nie jest nowość. Polska zawsze była zadłużana albo sprzedawana jak tania prostytutka. Tak to jest, kedy rządzą nami egoistyczne k** chcące tylko pieniędzy…

  7. Powinnismy lepiej sie zoorganizowac wyjsc z flagami Lehji na ulice ,wiem ze to bybylo systemowe ale duzo wiecej osob by sie o nas dowiedzialo co wy na to?

  8. Chyba repertuar sie wam wyczerpuje w koło to samo….

  9. Świetny materiał- sama prawda ujęta w paru minutach.

  10. Dla upośledzonych lewaków cywilizacja to system który dyma ich za pieniądze które mu oddają , a dla mnie cywilizacja to odstrzelenie takiego np. Dudy-Judy za to,że zrobił sobie święto chanuka w naszym kraju na cześć żydków ,którzy zrobili sobie rozpustę i wyrżnęli niewinnych ludzi Duda i inne śmieci do odstrzału oto moja cywilizacja !!!!!!!!!!

Dodaj komentarz