Opublikowano:

PolAndRock – Woodstock satanistyczna impreza Teatr dla gojów Organizator okupant – Watykan

11 komentarzy do: „PolAndRock – Woodstock satanistyczna impreza Teatr dla gojów Organizator okupant – Watykan

 1. Z własnych życiowych doświadczeń stwierdzam,że najgorsi ludzie i najbardziej źli to ci w religiach , przynajmniej mi tacy chcieli wyrządzić najwięcej zła w życiu,to byli ci ludzie z religii ,a że żyję w Polsce i większość jest katolików więc wiadomo kto najbardziej mi szkodził ! Życie pokazało mi również że już dużo lepsi są ateiści (ci co w nic nie wierzą pomimo, że dla nich Bóg nie istnieje to okazali się przynajmniej neutralni bez szkód dla drugiego człowieka),a ci wszyscy katolicy to większości wredni ludzie zazdrośni ,złorzeczą drugiemu pełno w nich nienawiści i agresji ! Wiem że jest dużo wartościowych katolików ale w skali 100% to tylko 5-10% jest w porządku a reszta żyje dużo poniżej zwierząt !

 2. Pol And – odejmij w drugim słowie a i d dodaj i = POLIN

 3. "mafia medyczna nie zajmuje się w ogóle profilaktyką" no szkoda że medycyna alternatywna to wyłącznie profilaktyka i ciekawe jak sobie poradzi nastoletni widz snadżaji np. z rozciętą ręką, no przecież nie pójdzie do okupanta założyć szwy bo go zaczipują

 4. "Biada temu, który buduje swój dom na niesprawiedliwości, a górne komnaty na bezprawiu, swojemu bliźniemu każe za darmo pracować i nie daje mu jego zapłaty."
  Polecam zapoznać się z tym co naprawdę mówi Bóg.

 5. Gdzieś ty sie tak potłukł

 6. Kilka lat temu pracowałem jako dostawca w sushi, i w pamięci utkwiło mi dobrze jak się woziło zestawy za kilka stówek tam do siedziby owsiaka i jego fundacji na Mokotowie.. I nawet nie bolało mnie to że często zamawiają sobie te jedzonko za kupę kasy tylko to jacy ludzie tam byli…. aroganccy, chamscy i strasznie wywyższeni co to nie oni, tacy co dostawcy ani dziękuję nie umieli powiedzieć ani do widzenia, o napiwku to można było zapomnieć (przy zamówieniach za 400-600zł) buractwo jedno wielkie.
  Na parkingu pod domem, kilka Land roverów oklejonych tym woodstock… inne lepsze fury.
  Ta klika znalazła patent na dobry zarobek i bez skrupułów korzysta na naiwności ludzi.
  Owszem żeby to mogło trwać, to sporą część zdobytej kasy przekazują na szczytny cel, ale spory kawałek tortu mają również dla siebie.

 7. Garstka ludzi rozumie. Najeść się jak świnia, wyglądać jak udrutowana świnia, zachowywać się jak świnia no i teraz paplać się w gnoju jak świnia. No ale to przecież cywilizacja 21 wiek. Ehhh szkoda gadać :/

 8. pol AN d rock festival. – "AN" czyli niski poziom.

 9. Królu czy złożysz wizytę na tej wyzutej z godności imprezie za rok i będziesz oświecał i nawracał?

Dodaj komentarz