Opublikowano:

Pogrzeb Kory – Rock – diabelska walka o ludzki umysł ‼ – Satanic Music NWO‼

29 komentarzy do: „Pogrzeb Kory – Rock – diabelska walka o ludzki umysł ‼ – Satanic Music NWO‼

 1. za to ta kreatura była zachwycona śpiewem małego BANDEROWCA

 2. Sanjaya wierzysz że ona jako element systemu przyjmowała trutki medycyny rockeffelera? Dla mnie to jest jakiś teatr z tą jej śmiercią. Wyglądała dobrze w wywiadzie a nagle a słyszymy o jej śmierci. Nie wiem po co ten teatr, może właśnie aby zaproponować m.in medycynę.

 3. Dzwoniłem na policje….. No Co Sanjaya dzwonisz do okupanta na skarge…

 4. Król chyba nigdy nie zawitał na takiej imprezie. Polecam Tomorrwland, na którą to imprezę polki w słowiańskich wiankach również pojechali. A byli i młodzi i starzy.
  Paul Kalkbrenner | Tomorrowland Belgium 2018


 5. w ostatnich słowach powiedziałeś, ze maja się Ciebie bać to świadczy, ze twój demon którego masz po przebytych rożnych obrzędach okultyzmu o których wiele razy mówiłeś chce karmić się strachem ludzkim, gdybyś był normalnym człowiekiem, powiedziałbyś ze chciałbyś,żeby ludzie zmienili się na ludzi dobrych.

 6. ja-ra-szek. czyli ja, ra. ja jestem ra.
  Sanjaya błagam wytłumacz

 7. Ciemna strona mocy odpaliła jedną ze swoich .

 8. Bardzo dobrze to ująłeś mistrzu . Bardzo dobry odcinek . Będziesz niestety atakowany za ten film prawdy .👊👊

 9. jaki sens jest rezygnować np z mięsa jeśli nie potrafi sie zrezygnować z seksu czy religii, albo bieganie czy nauka jeśli degraduje sie człowiek seksem czy religią to tak jak jedzenie zupy widelcem albo wrzucanie węgla do wagona z dziurawym dnem, najpierw trzeba opanować podstawy a potem mniejsze rzeczy, akurat Sanjaja jest na takim poziomie że może zrezygnować z mięsa a wielu tych co te posty prowadzą jakieś diety cuda wianki nie potrafi nawet z seksu czy masturbacji zrezygnować, to tak jakby przecedzać komara a połykać wielbłąda taki przykładowy tekst z biblii

 10. nie ma dnia bez lekcji od Sanjayi!!!

 11. Miłarku Pozdrowienia!!

 12. Sanjaya, masz dobre i prawidlowe przemyslenia ogolne, ale z tym znaczeniem wyrazow, to juz nawijasz makaron na uszy. Sa dziesiatki POZYTYWNYCH wyrazow, ktore maja w sobie RA. KoRA to tez koRA DRZEW! RAdosc, RAdowac sie, RAtunek, poRAnek, wyRAzy, natuRA, RAbatka, RAcja, RAcjonalny, poRAda, RAfa koRAlowa, RAzem, RAdio, itd. Tak wiec samo RA bez kontekstu nie moze byc tak skrajnie i wrecz dziwnie interpretowane.

 13. OBEJRZALAM KAWALEK KORY POGRZEBU I PO TYM JESTEM W SZOKU ODRAZU ZMOWILAM OJCZE NASZ I MODLITWE DO ARCHANIOLA MICHALA

 14. Dlaczego w waszym logo jest słońce?, czy Wy przypadkiem nie promujecie kultu solarnego, który jest od wieków symbolem okupantów ziemii?

 15. Bardzo fajny film dużo wiedzy dziekuje pozdrawiam

 16. https://sekty.wordpress.com/raport-o-sektach/

  Sanjayo – wytłumacz, czemu według tej strony zostałeś oślepiony w 1992 r.?

  " W 1992 roku katoliccy aktywiści parafialnej sekty Radiomaryja z Kazimierza dolnego wtargnęli do ośrodka Ruchu Era Wodnika w Kazimierzu Dolnym i otruli Przywódcę Ruchu Sanjaya Jaraszka zmuszając go przemocą do spożycia toksycznej dawki strychniny, którą w czasach zbrodniczej katolickiej inkwizycji watykańskiego mordowania wszelkich wspólnot religijnych i kościołów powszechnietruto miliony ludzi. Trucizna katolicka, strychnina jak widać ta sama co w średniowieczu, tylko czasy całkiem współczesne i rzekomo demokratyczne. W wyniku otrucia, Sanjaya Jaraszek jak orzekli lekarze cudownie przeżył z łaski Boga New Age, aczkolwiek stracił wzrok na zawsze, za co sekta katolickich morderców nie zapłaciła jeszcze ani odszkodowania ani renty."

 17. Pollecam zobacz sobie OMNIA-Earth Warrior Co powiesz o tej muzyce?

 18. poda ktoś tytuł utworu co leci w tle co ta babka robi z reki oko wyszkoni czy jak jej tam

 19. Teraz jest moda na pomniki Kaczyńskiego,które przypominają Lenina

 20. podobno brała narkotyki

 21. Czy jest sposób na owłosienie? bo pije herbatę z lukrecji od grudnia i jakoś nie widać aby włosy wypadały lub mniejsze były

 22. Analogicznie w muzyce gospel jak i muzyce z każdego innego obszaru kulturowego niż europejski akcenty są przesunięte na słabe części taktu. Niestety ale także esencją muzyki ludowej są synkopy niezależnie od regionu pochodzenia. Także dość słabą wiedzę muzyczną próbuje pan sprzedawać podobnie jak ludzie pokroju pana taratajcio twierdzący, że strojenie 440 jest najgorsze na świecie. Wobec tego mam pytanie w jaki sposób stroją się orkiestry symfoniczne grające nie demoniczną muzykę?

 23. Kolejny bardzo wartościowy film 😉 pzdr

 24. kieruj sie do radia maryja

 25. co ty czlowieku pieprzysz?

Dodaj komentarz