Opublikowano:

Jak owieczki bronią swoich oprawców‼ Czyli jak Słowianie-Polacy bronią okupatów

24 komentarze do: „Jak owieczki bronią swoich oprawców‼ Czyli jak Słowianie-Polacy bronią okupatów

 1. Życie agenta jest takie trudne człowiek męczy się by rozbić tą sektę, ale ludzie z -200iq łykają jak pelikany wszystkie bzdury tego Gandalfa a są odporni na wszystkie racjonalne argumenty. Ps.Na stos z poganinem

 2. Dziękuję. Za wiedze bardzo mądry film pozdrawiam całe jsm

 3. Sanjaja ciągle mówisz o nierządnicach i ladacznicach przypominam Ci, że świat nie składa się tylko z takich kobiet i tylko z takich rzeczy, ale ty ciągle wracasz do tego tematu jakbyś miał z tym jakiś problem. Robisz program o bankowości i znów nierządnice, poznaj wreszcie normalną kobietę, bo jeszcze pomyślę, że jesteś muzułmaninem, który traktuje kobiety jak zera.

 4. "Przeciwnik który zawsze będzie z Tobą
  To najlepszy twój wróg twój najgorszy przyjaciel
  Zawsze gotowy w myśl prastarej nauki
  Walka z samym sobą to najwyższa forma sztuki"

 5. Rowniez w swoim zyciu spotkalem sie ze znajome osoby nasmiewali sie ze mnie bo zobaczyli film z czarnej strony mocy o wulgaryzmie kilka komentarzy negatywnych niedorozwojkow i juz mieli tematy by mnie tu wysmiewac deptac i szydzic.trzeba otpierac ataki i zyc godnie prawda sama sie obroni.jesli bedziemy skutecznymi argumentami sie nronic zyskamy choc nie kazdemu nalezy przekazywac prawde.co niektorzy daja sobie kare juz w tym zyciu nie dajac sobie szansy.

 6. Szkoda drogi Sanyaju, ze mieszkam tak daleko od ciebie!
  Chetnie bylabym stalym dobiorca owocow i warzyw, ktore dzieki twojej trosce wzrastaja na twoim ogrodku!

  Serdecznie cie pozdrawiam!

 7. Tak samo miłość to tylko hormony najpierw adrenalina, dopamina serotonina, a potem wazopresyna i oksytocyna. Zablokować taką oksytocyne u kobiety i czuje obrzydzenie do swojego dziecka i jego nie "kocha", tak jakby to nie było jej. Najważniejszy jest rozum a nie emocje.

 8. Podczas tak zwanych spoczynkach w duchu swietym oczywiscie nazwa jest zaklamana tez jest podobno osoba poddawana milymstanom podczas obrzadku kaplana ale wczesniej jest zabierana energia zyciowa przez demony po czym owieczka pada na posadzke kosciola po czym wybudza sie przez dluzsza chwile .

 9. Nagrajcie filmy o stygmatach, zdemaskujcie tych opentańców. Pozdrawiam

 10. Skąd Masz te informacje o obdzieraniu ze skóry (9-11 min)

 11. Stefan A właśnie się wykazujesz rozumem wierząc w płaską ziemię, wyciągając wiedzę z jednego źródła jsm a informacje należy porównywać, ty nawet pewnie nie zobaczyłeś filmów Sci-Fun.

 12. Moja ziemska rodzina nadal wierzy w organizację świadków jechowy,wyjaśniam im że niczym się nie różnią od religji kościoła,wierzą w jezusa,uprawiają akt kanibalizmu(pamiątka)mają taką samą biblię,owieczki są manipulowane,teraz w piątek Łodzi mają kongres(np.kongres stanów zjednoczonych,kongres Wiedeński)będą szkoleni jak programować ludzi,dosłownie cyrk.

 13. Przykład z bibli,zobaczcie jak im mieszają w głowach:bóg jest zmęczony i odpoczywa(księga wyjścia 31.17), bóg nigdy nie jest zmęczony i nie odpoczywa (księga Izajasza 40.28)

 14. Według bibli cały rodzaj ludzki pochodzi od mężczyzny i kobiety,ktorzy mieli dwóch synów

  Pomyśl o tym,poświęć na to tyle czasu ile potrzebujesz.

 15. Różnice pomiędzy trzema religiami Abrahama:
  chrześcijanie mamroczą do sufitu
  żydzi mamroczą do ściany
  muzłumanie mamroczą do podłogi

 16. Ja bym proponował powtórzyć szkołe najlepiej od przedszkola bo to chyba ciężki przypadek

 17. Sanjaya ma w dupie gowno

 18. Oczyszczanie organizmu, posty, zioła wokół Ciebie, z gleby bogatej w naturalne pierwiastki. Medytacje, odnajdywanie przestrzeni we wnętrzu, łączność z bożym pierwiastkiem, przenikające się wszechświaty. Sport , walka o lepszego siebie, wykuwanie jak artysta w skale, pokonywanie słabości, życzliwość, niezblokowany przepływ energii, jedność. Rozum, zdejmowanie kodów zniewolenia, odrzucenie iluzji. Wege, podnoszenie wibracji, troska o siebie i innych. Czysty, świadomy i konkretny język. Asceza, samokontrola. Abstynencja, czyszczenie brudnych emocji. Wstrzemięźliwość seksualna ,męskość ujarzmiona, promieniująca na co dzień.
  To sprawi, że ludzie będą się do Ciebie garnąć, a kobiety wytrzeszczać oczy no Twój widok.
  Ale w kościele się tego nie dowiesz.

 19. Jezus powstał tylko po to aby manipulować ludźmi, i żeby watykańce miały kogoś do swoich historyjek. Nie dość, że okłamują nas z ziemią na której żyjemy. To jeszcze trują nasze umysły kościołami. Dziękuję za mądry materiał i pozdrawiam 🙂

 20. Manipulacje widoczne są nawet w komentarzach pod filmami…
  A na pytanie dlaczego uważają Nas za świrów, to Orki odpowiadają, ze większość ma rację, bo tak musi być ☺, a mniejszość to świry- jest to śmieszne…, ale mamy dowód na to jak większość idzie za tłumem owiec…

 21. Ciemnej stronie plan wyszedł idealnie Kowalski ma nie kojarzyć faktów i tak się dzieje cmentarniacy nic nie wiedzą (a wydaje im się że jest odwrotnie) nie szukają wiedzy nie rozwijają się ,tylko wyzywać potrafią to im wychodzi idealnie ,mówią że jesteśmy świrami bo oni przeczytali kilka zdań z pisma tzw. świętego (ale nie wszyscy w mojej rodzinie np. nikt nie przeczytał ani zdania z tej diabelskiej książki a wierzą księdzu we wszystko co im powie) i głoszą to bezmyślnie i fanatycznie przez całe życie ,ile ja nieraz się naczytam komentarzy tutaj typu : idź do kościoła pomódl się idź do spowiedzi he he he … masakra totalna ! Cmentarniakom wydaje się że my jesteśmy ciemni nic nie czytamy tylko łykamy bezmyślnie to co mówi nam Sanjaya w ciemno, prawda taka że jak ktoś przez całe życie poszukuje i się rozwija wie co jest prawdą a co nie ! Na tym kanale po prostu są stwierdzane fakty o świecie materialnym i duchowym mówi się głośno o tym co widać gołym okiem tutaj niema żadnych wymyślonych historii !!! To się dzieje naprawdę !

 22. No ale widzisz Aga,. nie potrafisz wyluzowac Nie potrafisz.
  facet ma swój sposób na życie i swoje poglądy
  A ty NA SIŁĘ próbujesz przekonywać innych ludzi, ze to oszołom.
  Aga – dziękujemy za twoje opinie, sa one cenne.
  Ale niech każdy ŻYJE WŁASNYM ZYCIEM
  Jaraszek tez NIKOMU pod pierzynę NIE zagląda.
  Mówi jak widzi świat i tyle.

  Po co tak się ciagle spinasz ?
  WIĘCEJ OPTYMIZMU :)))

  Zagrożeniem to sa fanatycy szczepionkowi, KTÓRZY uważają, zę Polacy powinni być PRZYMUSOWI szczepieni
  sami dzieci NIE mają a ŻADAJĄ szczepienia cudzch dzieci
  i ODBIERANIA SIŁOWEGO niemowląt gdy rodzic wiedzać, ze szczepionka jest TOKSYCZNA – nie chce zaszczepić !
  To jest PATOLOGIA
  z TYM WALCZ !
  Bo TO fanatycy big farmy NAM ludziom narzucają PRZYMUS !
  czemu z tym nie walczysz, tylko sie uczepiłaś Jaraszka ?

  To że Jaraszek jest inny, to NIKOMU NIE SZKODZI !
  Jaraszek NIKOMU swoich poglądów NIE narzuca !
  Politykiem nie planuje być
  i nie planuje totalitaryzmu JAK TO PIS i PO próbują wdrożyć od kilku lat !

  CZEMU TYM SIE NIE ZAINTERESUJESZ ???
  CZEMU nie zainteresujesz sie toksyczbnymi szczepionkami , KTÓRE OKALECZAJĄ tysiące dzieci rocznie ???
  CZEMU NIE ZAINTERESUJESZ SIE PEDOFILIA W KOŚCIELE ?
  CZEMU NIE ZAINTERESUJESZ SIE SIŁOWYM ODBIERANIEM DZIECI OD RODZICÓW ???
  CZEMU NIE ZAINTERESUJESZ SIĘ ADOPCJA ZAGRANICZNĄ ?

 23. Mam przyjaciela jasnowidza. Był krysznowcem przez kilkanaście lat w Indiach, wyszedł z tego (zdemaskował kilka spraw), potem trafił na ścieżkę yogi gdzie mógł wędrować niefizycznie a astralu. Wiele opowiadał,n p. o tym, że podczas nabożeństw w kościołach katolickich, jak i hinduistycznych wszelkie modły wyznawców "odbierają" istoty strony ciemnej, siedzac na ołtarzach i naigrawając się z z ludzi. Nie trafiają one do żadnego boga. Po tych wędrówkach wracał sfrustrowany, opowiadał że określenie "jak w niebie tak i na ziemi" jest zupełnie trafione. Porzucił te praktyki, chwycił się Ziemi (miał kłopoty).

 24. Słowo "wiara" zdewaluowało się, teraz dominuje "Wiedza". Przecież "parafianin" to znaczy człowiek nie okrzesany, głupek. Czy to parafian nie obraża ?

Dodaj komentarz