Opublikowano:

Gość specjalny Armir – Zdrowie, mafia watykańska, część 1

8 komentarzy do: „Gość specjalny Armir – Zdrowie, mafia watykańska, część 1

  1. Sanjaya a co sądzisz o eutanazji? Czy jest to samobójstwo?

  2. Co sądzisz o marzeniach sennych(SNY). Jak je interpretować.Czy senniki są dobre.Raz mi się nawet przyśniłeś. Razem my czarowali za pomocą jakiegoś patyka wodę i ogień.Opowiedz bardziej o snach jeśli chcesz.Proroctwa,wspomnienia,teraźniejszość i tym podobne.

  3. morze i coś im nie wyszło ale przyjęli taktyke malych krokow i praktycznie manipulują społeczeństwem, ludzie sprawiają wrażenie zahipnotyzowantch lub zrezygnowanych, nie dawno pokazuje kolegom z pracy niebo z krzyżami chemitrails i mówię co to jest a oni patrzą na mnie jak na wariata że ja im przerywam zabawe i w ogole "o co ci chodzi" zupełna ignorancją faktów a kiedy podpytuje co ich zdaniem to znaczy po co tak latają w tą i z powrotem to tylko wzruszaja ramionami i powracaja do dyskusji o polityce, czyli ich zdaniem do powaznych rzeczy

  4. Wspaniały człowiek super gość ,może i ja kiedyś u was opowiem moją historię, Armir był na tyle odważny ,że powiedział stop pięknie ! Moje dziecko też nie będzie ochrzczone a jak rodzinka tego nie zaakceptuje to już ich problem, świetnie że nie ochrzcił pan syna gratuluję i pozdrawiam serdecznie czas powiedzieć stop temu diabelskiemu systemowi !!!

  5. Co się stało z Dąbkiem po ostatnio nic o nim nie wspominacie?

  6. Myślę ,że z Armirem mielibyśmy temat , moja rodzinka to zahipnotyzowani katolicy, dla nich wszystko inne niż to co mówi ksiądz to sekta i od diabła he he he … więc już się uodporniłem na takich ludzi i mam daleko ich satanistyczne kanibalskie poglądy .

  7. Witam dzieki waszej pracy coraz wiecej ludzi sie budzi dzieki wam za to. pozdrawiam !!!

  8. Mądra rozmowa, wstyd nie obejrzeć całego.

Dodaj komentarz