Opublikowano:

Czy Jasna Strona Mocy będzie organizować kolejne zloty?

38 komentarzy do: „Czy Jasna Strona Mocy będzie organizować kolejne zloty?

 1. Dziękuje, ze jesteście i za przekaz wiedzy. Gdyby nie pewne informacje z waszej strony nie poszłabym do przodu. Pozdrawiam

 2. Mi się obudziła od filmiku wegetarianizm, kultura poczęcia. Energia życiowa to energia seksualna to trzeba być wstrzęmieźliwym żeby czuć wyższe centra emocjonalne mam lepsze wyniku w nauce sportach lepiej się słucha muzyki i czasami gra w gry.

 3. No szkoda, że nie będzie na razie zlotu…, ale i tak dobrze, że jesteście z Nami.

 4. Nie kończ Sanjayja chce się uczyć ! Bo dzięki tobie mam godne życie a nic więcej do szczęścia nie potrzebuję !

 5. Bez Ciebie będzie pustka na tej poziomej Ziemi, kontynuuj swoje dzieło.

 6. Sanjaya jest pan moim mętorem. wiedziałem wczesniej ze jezusa nie ma i nie bylo ale nie wiedzialem zkad mam w sobie te herezje. pan mi otwozyl oczy, doceniam co pan robi, ogladam wezystkie filmiki. niech pan nie przestaje, pozdrawiam cala ekipe jasnej strony mocy,

 7. Nie ma co się poddawać Sanji. Są ludzie, którzy chcą Cię oglądać i nie przestaną. Im więcej wyłonisz ludzi z morza kłamstwa tym lepiej. Reszta przepadnie, ale jak mówisz-to jest właśnie ich wybór. Każdy odpowiada za to jak się prowadzi. Pozdrawiam.

 8. Dziekuje. Nie rezygnuj. Kropla drazy skale. Widze po sobie, zeq1 nie za pierwszym razem potrawie zrozumiec Twoje przekazy. Pozdrawiam

 9. Czyń dalej dobrą pracę, wielu ludziom otworzyłeś oczy swoimi filmami. Mam prośbę, abyś robił filmy w zielonej scenerii twojego ogródka, jeśli jest taka możliwość. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

 10. Sanjayo – myślę, że bardzo dobre byłoby stworzenie serii filmików o Prawach Życia. I ja zdaję sobie sprawę z tego, że Ty je wielokrotnie omawiałeś w różnych nagraniach. Ale mam tutaj na myśli taką serię – każde prawo życia omówione szczegółowo w osobnym filmiku. Czyli byłoby to 7 filmików. Wtedy po wpisaniu w szukajkę na Waszej stronie głównej oraz tutaj na YT możnaby było łatwo odnaleźć wiedzę dotyczącą konkretnych Praw. Jeden taki filmik pt. "Drugie Prawo Logosu – Prawo Zgodności" już macie. Wiem, że wielokrotnie zachęcałeś do przeczytania "Kybalionu" i dlatego mam nadzieję, że Ciebie nie zdenerwowałem, czy nie zirytowałem tym komentarzem 😀 Pozdrowienia dla Ciebie, Miłara i wszystkich widzów (agentury nie pozdrawiam :P).

 11. Panie Sanyaja, chętnie wydałbym książkę Pana autorstwa. Mam małe wydawnictwo, moglibyśmy się pokusić o dystrybucję na rynek zarówno polski, jak i europejski. Na początek może być transkrypcja z Pana najlepszych wykładów, potem już monografia z prawdziwego zdarzenia. W kwestii finansowej na pewno się dogadamy. Co Pan na to? Moja oferta będzie ważna tylko przez 48H. Pozdrawiam Pana (na moich kolanach właśnie leży otwarty Kybalion)

 12. filmiki Sanjayi sa dla mnie wartosciowym zrodlem

 13. Pan Sanjaya na wiele spraw otworzył mi oczy. Wiedziałem już od roku, że z żyd Jezus to fikcja, ale to Pan swoją serią otworzył mi jeszcze bardziej oczy. Potem coraz bardziej się przekonywałem do płaskiej ziemi. Teraz z kolei zaczynam interesować się zdrowiem. Bardzo Pana podziwiam za to, że mimo lat, Pan oszukuje czas. Jest Pan chyba jedynym tym, który nie tylko mówi, ale daje przykład swoim zachowaniem. Nie to co ci agenci, którzy trują o zdrowiu jak pendrajwy, a widać, że mają wiadra gówien. Ja już dzięki Panu potrafię rozpoznać kto jakie ma zdrowie. A te zloty to idealny przykład, że ludzie to stado, które podąża za rozrywką, bo ludzie chcą jednego i to funkcjonuje od starożytności: chleba i igrzysk. Zloty JSM to taki sam przypadek. Ludzie wyczuli rozrywkę. Mam propozycję: niech Pan zrobi taki eksperyment: Przy następnym zlocie stójcie przy drzwiach i każdego kto będzie chciał wejść przepytujcie z praw Logosu. Ciemniak, który nie będzie znał to nie wejdzie. I jeszcze taka myśl na koniec. Reinkarnacje i wszystkie nasze czyny do nas wracają w różnych formach. Może nie w tym samym wcieleniu, ale w którymś na pewno. Wiele się słyszy, że ktoś młodo umarł, kogoś na śmierć pobili, zachlał się, ciężka choroba zabiła w młodym wieku. I teraz dzięki Panu odkąd usłyszałem o reinkarnacjach to już nie narzekam na ten świat, że taki niesprawiedliwy tylko myślę: Może ten nastolatek, który teraz tak cierpi to może w, którymś z poprzednich wcieleń był kimś złym. Mordował, kradł, zabijał, nie szanował życia, ale karma nie zdążyła do niego wrócić. To teraz w tym wcieleniu te wszystkie złe czyny z poprzedniego wcielenia do niego wróciły. I tak życie daje mu lekcję. Wcześniej on niszczył życie, teraz życie niszczy jego. Oczywiście owce w takich wypadkach to tylko księdza i bóstwa szukają. Także, pilnujmy się drodzy.
  Pozdrawiam.

 14. Krwawa rzez rytualna glownie Slowian, ale tez w ogole ludzi nie skonczyla sie w 1945 r. Po 1945 zaczela sie krwawa jatka w Azji, a caly czas trwa ona od wiekow w Afryce oraz w obu Amerykach. O ile Slowian wymordowano w krotkim czasie ponad 100 mln., to Chinczykow po 1945 r. minimum 75 mln., a Indian okolo 200 mln. Rozwoj techniki umozliwil po 1945 r. masowe ludobojstwo "po cichu". Sposobow jest juz bardzo wiele, ale dokonano tez do memorandum w 2000 r. ponad 2200 eksplozji jadrowych oraz okolo 500 tajnych i nielegalnych wybuchow jadrowych. Do atmosfery dostalo sie okolo 5000 mld.bq jednostek radioaktywnosci, ktora ciagle "po cichu" masowo zabija. Przeplyw technologi jadrowej byl z tajnych Loz do tajnych Loz nastepujacy: Japonia (tak!) ->Niemcy->USA->Sowiety, USA i Soviety->Chiny + Izrael, USA->Korea Pln.

 15. Światło wiedzy jest nieograniczone. Pozdrawiam JSM.

 16. Nie poddawaj się, nie rezygnuj !!
  Ja od niedawna Ciebie słucham, ale czuję że w końcu znalazłem mentora, nie pozoranta jak kilku którzy mi umysł na chwilę omamili… "pierdołami o żabach", Ty w przeciwieństwie do nich mówisz o rzeczach na prawdę ważnych.
  Wyciągam naukę z tego co mówisz, np. z ostatniego filmiku o agentach w którym podałeś kilka przykładów porządnych ludzi, jak i książek.. Kybalion już udało mi się ściągnąć w pdf, a następne do zdobycia to Małachowa książki oraz Protokoły.. o których słyszałem już wcześniej..
  Pozdro JSM

 17. Nawet nie wiecie ile dla mnie zrobiliście przekazując wiedzę …… nawet nie wiecie ……..

 18. Dzięki działalność JSM otworzyłam oczy na wiele spraw. Przede wszystkim odcięłam się od mafii watykańskiej . Wcześniej miałam totalne klapki na oczach i co tydzień do kościoła na propagandę. Od jesieni jestem od tego wolna i bardzo dobrze mi z tym . Jak o tym mówię , ludzie nie rozumieją, rodzina nie wierzy , bo jak to bez kościoła , bez Boga ni do proga ? Szkoda gadać , myślę że w odpowiednim momencie otworzą oczy. Na inne sprawy również patrzę inaczej , dziękuję za waszą działalność , za dzielenie się najważniejszą w życiu wiedzą. Czekam na filmy szczegółowe na temat praw logosu ? pozdrawiam i niech wam się darzy ?

 19. Nauczycielu dobrze że jesteś , dziękuję za wiedzę .Dużo mi wyjaśniły filmy przekazujące naukę o prawach Logosu. Pozdrawiam 🙂

 20. Sanjaya nie ma co się poddawać, jeżeli drzewo wyda choć by jeden owoc to warto trzymać to drzewo bo po jakimś czasie mogą być z niego owoce, rozumiem rozgoryczenie bo już długo mówisz o Logosie i o Prawach życia ale jako dobry nauczyciel trzeba czasami zbesztać ucznia jak się obija w nauce.

 21. Zdrowia dla Was, jesteście wspaniali. Najbardziej ucieszyła mnie sprawa oczyszczania jelit a żaden lekarz tego nie powiedział i się męczyłem , druga rzecz to to że katolicyzm to szatan-iści z żmiją , grupa węża, oraz wahadło życia – to działa doskonale. Poza tym kontakt z naturą leczy duszę naszą i ciało. Pozdrawiam Was ciepło <3.

 22. Kochany Sanjayo nie rezygnuj,nie patrz na nieuków ze zlotu. Co to będzie za życie bez Ciebie, załamka.Umiem wszystkie prawa, dodatkowo jeszcze po niemiecku, żeby szanownego małżonka uświadomić.Pozdrowienia?☀️?

 23. jak sie zrozumie sens biblii to nie ma sie najmniejszych wątpliwości czym ona jest. to jest "instrukcja" rzeczywistości na ziemi. są opisane założenia planu – kto z kim jak i dlaczego. jhwh – byt z innej rzeczywistości zawiera pakt z rodem dawida – hybrydami anielskimi. zapowiada im oddanie całej ziemi i rozmnożenie ich "będzie was jak gwiazd na niebie".. stary testament opisuje tresure jehowy, jego zachowanie, stosunek do rodzaju ludzkiego i do żydów, wymienione są jego czyny i środki jakie stosuje jego możliwości oraz to do czego zdolny jest sie posunąć. czyli tak: razi egipcjan i bezwzględnie ich niszczy, zsyła na nich niczemu nie winnych zarazy, plagi, na bezbronnych ludziach stosuje wysoką technologię, bezwzględnie ich zabijając,np. pewne królestwo co do jednego wybija kamieniami co do jednej osoby, traktuje ludzi gorzej niż zwierzęta, po kolei niszczy wszystkie ludzkie królestwa, zabijając ludzi niewinnych w okrutny sposób – wszystko jest dokładnie opisane i podane bezczelnie do wiadomości publicznej abyśmy byli świadomi całego zła które nam wyrządza i jak ogromne są jego możliwości, min z rąk jehowy zostało zniszczone królestwo hetytów. można uznać że obca cywilizacja w starożytności zniszczyła ludzkość. resztki białej rasy które zostały przegonione do europy przez 1000 lat były zmuszone do życia w sztucznym systemie, utworzonym przez obcych. w systemie chrześcijańskim i gospodarczej pańszczyźnie. to dla ludzi był koniec i prawdziwy obóz koncentracyjny, który trwał do 1939 i zakończył sie kolejnym obozem koncentracyjnym – tym razem ostatecznie. ameryka -stany pierwsze na ziemi państwo demoniczne które posługuje sie technologią i dokonuje czynów na miare jhwh, np armia hamerykańska też zrzuca plagi, np na polskie w latach 70 zrzucili stonke amerykańską. zarazy takie jak dzuma cholera hiszpanka też mają "tajemnicze" pochodzenie, tu odwołam sie do artykułu onet.pl/strefa-tajemnic/uwaga-na-epidemie-z-kosmosu, i co do boskości istot z innego świata oraz ich odpowiedzialności za stworzenie człowieka – kortez dla indian też był bogiem, a szybciutko tak jak jehowa co pisze jak byk w starym testamencie okazał sie być złodziejem i mordercą. tak samo hiszpanie zabili i okradli indian, a przecież bluźnierstwem by było i kpiną aby indiuanie nazywali hiszpanów stworzycielami. oni mieli tylko przewage militarną lub farta

 24. Zmieniłem się przez twoje filmy i cieszę się ze nagrywasz. Wiele z twoich rad jest wprowadzone w moje życie bo widze ze zawsze o tym gdzieś wewnątrz siebie wiedziałem. Nie łatwo być nauczycielem i nie zawsze jest łatwo być uczniem. Pozdrawiam Gandalf !

 25. Nie chcę się czepiać. Sanyaja zawsze mówił, że przeklina tylko kiedy cytuje. Tutaj było z 10 razy pieprzyć. Chyba, że to słowo to nie przekleństwo. To zawsze nie daje mi spokoju.

 26. Jesteście naszą ostoją życiową, naszym drogowskazem!

 27. Ludzie przekazują wiedzę i zamiast sprawdzić czy TO (wiedza przekazywana) może to być prawda, wolą siedzieć i narzekać, ŻE NA PEWNO TO BZURY SAME..niestety 99% ludzi tak ma. Ja dobrze rozumiem S. i wiem, jak to ciężko przekazywać wiedzę. W kółko można trąbić jedno i to samo, bo jak ktoś ma mózg wyłączony to można tak gadać do śmierci a i tak nic TAKA OSOBA nie zrozumie i nie zapamięta z tego. A wynika to z lenistwa. Super filmik, pozdrawiam 😉

 28. ja musze sie pochwalić że na mnie żadne siły i propaganda nie działają jako że od dziecka mieszkałam na wsi, za rogiem na nieszczeście – kościół -świątynia z demonem. zawsze od pierwszego wejrzenia nie znosiłam tego cyrku. karza skupiać uwage ludziom na jakiś bzdurach – modlitwy nabożeństwa – jako cel życia chrześcijan. moim zdaniem człowiek żyjąc na ziemi musi uwage skupiać na życiu – na swoim narodzie, rasie, potomstwu, i na gospodarce aby ludzie mieli wszystkie rzeczy potrzebne im do życia. dzięki kościółkowi i dziwnym trafem idealnie odpowiadającej jego naukom – pańszczyźnie doszło do takiej paranoi że dzisiaj zamiast pełnej w 100 proc polskiej gospodarki, zostaliśmy bez niczego. wszystko należy do koncernów a dla polaków nie ma już miejsca w ich kraju, naród też już nie istnieje. hipokryzja nauk jezusa sięga dna – jakoby twierdzi że życie na ziemi jest nieważne, życie po śmierci to dopiero raj i nagroda. a wszystkie jego nauki tyczą sie życia ziemskiego -kłamca i hipokryta. wmawia nauka kościoła grzech pierworodny. pytam? – co to ma być? żart? kpiny? jak dla mnie psychopatyczny sadyzm. ludzie nawet nie potrafią skumać takiego działania, bo człowiek z reguły nie jest takim psychopatą, a więc niby ten "bóg stworzyciel" wmawia ludziom grzech ZA TO ŻE ŻYJĄ. za to że mieli czelność sie urodzić. uwaga, jakie następne grzechy wymyśla propaganda watykanu: miłość – jakoby miłość kobiety i mężczyzny to grzech? i w sumie jedyne co może wyniknąć z tej relacji to nowe życie – śmiech mnie porywa i troche to żałosne, kiedy człowiek daje sie wrobić w ten numer śmiertelnych wrogów człowieka, kiedy zaczyna dzięki ich propagandzie nienawidzić samego siebie, czyli swojej kobiety i swojego potomstwa, ciągle sie słyszy z ust mężczyzn że "kobiety to ku *" – a to wynika z nauk watykanu. czyli tak dwa główne najazdy wrogów człowieka na jego życie: grzech pierworodny i grzech rozmnażania. a wliczając do całej tej paranoi jakieś głupstwa jak zatruty opłatek, bo nie wiadomo z czego produkowany i co tam jeszcze jakiś orb demoniczny siedzi, spowiedzi ze swpjego życia – to prawdziwy obóz koncentracyjny, tak trzeba jednogłośnie stwierdzić że chrześcijaństwo to był obóz koncentracyjny zgotowany ludziom przez istoty z innej rzeczywistości. odkąd istnieje ta "wiara" żaden naród sie nie rozwija (oprócz pasożyta), lecz traci wszystko, traci życie, europejczycy dzisiaj są na to doskonałym przykładem. władza watykanu przewyższała władze królów, którzy już dzisiaj nie istnieją, bo i nie mają po co bo nie ma i narodów. przez ostatnie 1000 lat chrześcijaństwa rozwijał sie na ludziach demoniczny pasożyt – ród dawida – demony pod ludzką postacią. reszcie świata wmówili postęp, ale tak naprawde to nie było żadnego ludzkiego "postępu" gospodarczego. wszystkie te rzeczy technologiczne, które widzimy dziś na ziemi są od dawna znane przez demony, np manipulacja – odtwarzanie i zapis dżwięku i obrazu – aparaty, kamery, to nie są ludzkie wynalazki, tylko WIEDZA demoniczna. jezus zapowiadał budowe jakiegoś tam, gdzieś tam królestwa. patrząc na ziemie, dochodzi sie do wniosku że zmieniło sie oblicze świata z ludzkiego na nefilim. nefilim kiedy posiedli już cały świat w swoje ręce (przemysł) nadszedł czas zapowiadanegi im przez jhwhw MESJASZA a był nim adolf. czego dokonała 3 rzesza? za pomocą technologii zlikwodowała białą populację europy, jednocześnie żydów (nefilim?) czyniąc nietykalnymi dzięki holokaustowi który był, ale tam ginęli polacy. dzisiaj następują na świecie sprawy jak: likwidacja kościoła (wszak nie ma już białej rasy), ruszają wielkie budowle luxusowych technologicznych miast na ziemi typu dubaj, astana, singapur, zapowiadana ogromna rozbudowa w arabii na miasto 3 razy wieksze niż nowy jork…. do tego zderzacz hadronów (szwajcaria -państwo banków i nefilim), który jako tworzy portale międzywymiarowe.

 29. Prawa žycia -Logosu
  1 Prawo Mętalizmu
  2 Prawo Zgodności
  3 Prawo Wibracji
  4 Prawo Biegunowości
  5 Prawo Rytmu
  6 Prawo Przyczyny i Skutku
  7 Prawo Rodzaju

  Twoja wiedza Sanyaja jest najcenniejsza z jaką się spotkałam .Jestem Ci wdzięczna?

 30. Jeśli mój kolega nie jest jeszce świadomy płaskiej ziemi i tego że jesteśmy pod okupacją Watykanu, to jak mam mu to wyjaśnić?

 31. Sanjaya nie przestawaj rób to co robisz wiem że to wszystko dużo odbiega od tego co być powinno bo ludzie rozwój świadomości traktują jak rozrywkę niektórzy ! Ale to wszystko ma ogromny sens !

 32. Wytrwałość w nauczaniu daje owoce. Według prawa akcji i reakcji z biegiem czasu plony stają się obfite. Wspieram Jasną Stronę Mocy całym sercem. Pozdrawiam.

 33. Nie poddawaj się Sanjaya

 34. Sanjaya jeteś najlepszym nauczycielem jakiego w tym zyciu odnalazlem bardzo interesuje mnie wiedza ktorą przekazujesz oglądam wszystkie twoje filmy i wsłuchuje sie uwaznie w to co mowisz czesto wracam doch niektorych filmow ponownie jest w nich zawarta mądrość chociaz nie zawsze mi to wychodzi to zawsze stram sie brac przyklad z Ciebie jestes dla mnie wzorem do nasladowania a całą wiedze nabytą od Ciebie stram sie przekazywac dalej dziekuje

 35. Może po prostu pozwól innym też zaliczyć zakręty?

Dodaj komentarz