Opublikowano:

CZĘŚĆ 2 – Ezoteryka – Biznes❗ Kontrolowana opozycja, agentura, inny rodzaj religii❗


13 komentarzy do: „CZĘŚĆ 2 – Ezoteryka – Biznes❗ Kontrolowana opozycja, agentura, inny rodzaj religii❗

 1. Witaj Sanjaya jestes wielki , pozdrowionka 🙂

 2. amulety, symbole, czerwone nitki to dla mnie taka sama ściema jak moda. To tylko sposób na wyciąganie kasy.

 3. dobre nagranie. prosto, logicznie i na Temat ? . dzięki i pozdrawiam was Słowianie

 4. Sanjaya jak Ty mądrze mówisz! Jesteś prawdziwym magiem. Szacun!

 5. wsadzenie zj popko z reszta kserokopiarek do jednego wora, dobry żart:)

 6. Sanjaya co wiesz na temat Prawa Jedności, bo słucham Ciebie i jeszcze o tym nie słyszałem ?

 7. Tyle, że z heliocentryzmem to już w starożytności wiedziano o kulistości ziemi. W czasach kopernika uważano, że ziemia jest środkiem wrzechświata a słońce i reszta planet wokół niej się kręcą. Kopernik odkrył że ziemia i inne planety obracają się wokół słońca

 8. Czemu usuwasz komentarze?

 9. Chciałem odpisać jednemu Heiterowi ale widzę że Sanjaya szybszy od światła i komentarz usunął ?.

 10. Myślę że YouTube ukrywa subskrypcje wyświetlenia jasnej strony i polubienia bo nie ma włączonych reklam i też jest cenzura na prawdę Sanjayi . jest w 5 tys subskrypcji A wydaje mi się że w rzeczywistości jest kilka razy więcej i wyświetleń też.

 11. Chrześcijanie mają tak zryte berety że nawet boją się zile pomyśleć na Jezusa a nie zdają se sprawy że to fikcja, kiedyś też tak miałem ale prawda mi się objawiła na oczy że Kościół to maszynka do pieniędzy i tam Boga nie ma???.

 12. Witajcie! Co do ściółki z kości. Zobaczcie jak ludzie są ubrani, szare czarne kolory i idą jak w transie do tego smutni do jak i z k…..ła. O czym to świadczy? Mówię tu o obrazach z życia wziętych, nie dość że tam ludziom piorą mózgi (ciągłe powtarzanie tych samych sentencji-program) wysysają energię to jeszcze kasę zbierają "co łaska", a jak nie wrzucisz to jak inni się patrzą jak zombie. Co do reprilian dziękuję Sanjaya że zaczynasz o tym mówić bo ta nacja nad tym wszystkim siedzi i misza tu na Ziemi. Nikt nie mówi o palu wbitym przez nich na Wawelu który blokuje dusze naszych przodków i innych nacji. Ciekawe dlaczego o tym nic nie mówią na zlotach zwolenników czakramu wawelskiego? Nie dbam o to kto co powie pod moim komentarzem.

Dodaj komentarz